Oleje

 • Cassida Chain 1500
  Cassida Chain 1500

  Syntetyczny olej do smarowania wszelkiego rodzaju łańcuchów (napędowych, transportowych) stosowanych w przemyśle spożywczym. Doskonale zabezpiecza przed korozją i zużyciem nawet w środowisku wodnym i agresywnym. Zakres temperatur pracy -10 do +140°C (okresowo do 150°C). Cassida Chain 1500 zastąpiła produkt Cassida Chain 1000.

 • Cassida Chain 150
  Cassida Chain 150

  Smarowanie wszelkiego rodzaju łańcuchów (napędowych, transportowych) stosowanych w przemyśle spożywczym oraz urządzeń stosowanych w przemyśle opakowań spożywczych. Zakres temperatur pracy -30 do +140°C (okresowo do 150°C).

 • Cassida Chain HTE
  Cassida Chain HTE

  Wysokotemperaturowy syntetyczny olej do łańcuchów w urządzeniach przemysłu spożywczego. Zakres temperatur pracy -25 do +240°C.

 • Cassida Chain HTX
  Cassida Chain HTX

  Wysokotemperaturowy syntetyczny olej do łańcuchów w urządzeniach przemysłu spożywczego. Zakres temperatur pracy -15 do +300°C.

 • Cassida Chain LT
  Cassida Chain LT

  Niskotemperaturowy olej do łańcuchów urządzeń stosowanych w przemyśle spożywczym.

 • Cassida Chain SP
  Cassida Chain SP

  Specjalny syntetyczny olej do łańcuchów w urządzeniach przemysłu spożywczego. Zakres temperatur pracy -35 do +140°C (okresowo do 150°C).

 • Cassida DC 20, 32
  Cassida DC 20, 32

  Specjalny olej do kontaktu bezpośredniego z artykułami spożywczymi w branży spożywczej. Zamknięte bezciśnieniowe olejowe systemy przenoszenia ciepła ("systemy grzewcze"), w których dopuszczalna temperatura dopływu znajduje się pomiędzy -30°C a +280°C, przy czym dopuszczalna temperatura filmu olejowego nie jest wyższa niż +320°C.

 • FM Fluid DC 68
  FM Fluid DC 68

  Olej absorpcyjny do systemów oczyszczania olejów jadalnych. Jako olej rozdzielający do rusztów grilli, brytfann, bloków formujących i do innych twardych powierzchni zapobiegając przed przywieraniem produktów. Formowanie puszek dla artykułów spożywczych i do napojów.

 • FM Heat Transfer Fluid 32
  FM Heat Transfer Fluid 32

  Układy przenoszenia ciepła ("grzewcze"), w których dopuszczalna temperatura dopływu znajduje się pomiędzy -10°C a +325°C, przy czym dopuszczalna temperatura filmu olejowego nie jest wyższa niż +340°C.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl