Środki w sprayu

 • Cassida Chain 1500 Spray
  Cassida Chain 1500 Spray

  Syntetyczny olej w sprayu do smarowania wszelkiego rodzaju łańcuchów (napędowych, transportowych) stosowanych w przemyśle spożywczym. Doskonale zabezpiecza przed korozją i zużyciem nawet w środowisku wodnym i agresywnym. Zakres temperatur pracy -10 do +140°C (okresowo do 150°C). Cassida Chain 1500 Spray zastąpiła produkt Cassida Chain 1000 Spray.

 • Cassida Chain 320 Spray
  Cassida Chain 320 Spray

  Syntetyczny olej w sprayu do smarowania wszelkiego rodzaju łańcuchów (napędowych, transportowych) stosowanych w przemyśle spożywczym. Doskonale zabezpiecza przed korozją i zużyciem nawet w środowisku wodnym i agresywnym. Zakres temperatur pracy -40 do +140°C (okresowo do 150°C).

 • Cassida Chain 5000 Spray
  Cassida Chain 5000 Spray

  Syntetyczny olej w sprayu do smarowania wszelkiego rodzaju łańcuchów (napędowych, transportowych) stosowanych w przemyśle spożywczym. Doskonale zabezpiecza przed korozją i zużyciem nawet w środowisku wodnym i agresywnym. Zakres temperatur pracy -10 do +140°C (okresowo do 150°C).

 • Cassida Chain LT Spray
  Cassida Chain LT Spray

  Niskotemperaturowy olej w sparayu do łańcuchów urządzeń stosowanych w przemyśle spożywczym.

 • Cassida Fluid FL 5 Spray
  Cassida Fluid FL 5 Spray

  Syntetyczny płyn penetrujący i zabezpieczający przed korozją do urządzeń przemysłu spożywczego. Obszary zastosowania: demontaż śrub, nakrętek i innych elementów składowych, krótkotrwała ochrona przed korozją, ogólne, nieskomplikowane smarowanie miejscowe. Cassida Fluid FL 5 Spray zastąpiła produkt Cassida Fluid PL Spray.

 • Cassida Silicone Fluid Spray
  Cassida Silicone Fluid Spray

  Olej silikonowy w sprayu do uniwersalnego zastosowania w urządzeniach branży spożywczej. Polecany jest do smarowania urządzeń transportujących, wolno obrotowych elementów maszyn, małych wolnoobrotowych łożysk i osi w urządzeniach przemysłu spożywczego. Może pracować do 250°C.

 • Cassida Grease GTS 2 Spray
  Cassida Grease GTS 2 Spray

  Elementy toczne oraz łożyska ślizgowe. Wszelkie połączenia pracujące na zewnątrz. Cassida Grease GTS 2 Spray zastąpiła produkt Cassida Grease RLS 2 Spray.

Sklep

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego

http://sklep.smary.pl